Uplynulý sobotňajší večer sa na obrazovkách TV Markíza niesol v znamení dlho očakávaného finále speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko 2019. Absolútnou víťazkou sa napokon stala exotická kráska Annamária d´Almeida, ktorej famózne výkony prevalcovali ostatných súperov. Viacerí diváci však s konečným verdiktom vôbec spokojní neboli.

Speváčka z Kaliho tímu si na veľkolepý večer pripravila zopár lahôdok v podobe známeho hitu od mega hviezdy Adele či dokonca neskutočného duetu po boku svojho kouča. V celkovom hodnotení tak predbehla spolubojovníkov Jakuba Moulisa a Elišku Urbanovú.

Kali

Hoci o obrovskom talente mladej Češky niet ani najmenších pochýb, šikovná dievčina mnohým poriadne leží v žalúdku. Rozhodnutie o víťazovi poslednej série The Voice sa totiž s veľmi pozitívnymi ohlasmi nestretlo. ,,Tak toto nechápem. Podľa mňa bol jasný víťaz Jakub,” krútila neveriacky hlavou nespokojná diváčka, ku ktorej názoru sa na sociálnych sieťach priklonili desiatky ďalších ľudí.

,,Tá uméčaná koza to vážne vyhrala? Ľudia, vy ste fakt hluchí!” nešetrila výčitkami rozzúrená komentujúca. ,,Čakala som všetko, ale toto nie. Kubo urobil najväčší pokrok a predviedol najlepšie výkony!” znela ďalšia reakcia. Hoci sa určite úplne každému ulahodiť nedá, mnohé drsné komentáre týkajúce sa novej kráľovnej “Hlasu” odzrkadlili mimoriadne vysokú nespokojnosť s tohtoročným výsledkom. A čo na víťazku hovoríte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

annamaria

the voice

voice

Zdroj: Instagram/thevoiceceskoslovensko | Foto: Instagram/thevoiceceskoslovensko, YouTube