Markizácka šou Farma 11 je plná zaujímavých momentov. Vyznávanie emócií, prejavovanie nežností či predvádzanie telesných proporcií sa v novej sérii stáva každodennou náplňou niektorých súťažiacich. Obrovský šok však chlapom spôsobila príťažlivá Romana Košťálová, ktorá sa v kuchyni odrazu zjavila len vo vyzývavom spodnom prádle.

Počas bežného posedenia v kuchyni ostali farmári ako obarení. Z čista jasna sa v miestnosti zjavila 23-ročná západniarka, a to len v tangáčoch a podprsenke – kráska si potrebovala narýchlo niečo vziať, a tak zabudla na oblečenie. Nečakaný príchod mladej kočky vyvolal silné emócie u Mateja Jurkoviča, ktorý si neodpustil pár štipľavých poznámok.

Matej FarmaNeprehliadnuteľný fešák zo západného Slovenska pri pohľade na polonahú barmanku okamžite zhíkol a bez okolkov sa začal zaujímať o intímne záležitosti. ,,Ci bo*a! Toto tu ešte nebolo!” vykríkol svalnáč, ktorý sa krátko nato určite nezachoval ako pravý gentleman.

,,Stále mi nejde do hlavy ako ty, taká pekná žena s takouto postavičkou si rok nemala nikoho,” sebavedomý pracant si rýpol do Romany, ktorá sa netajila tým, že už rok nemala milostný pomer. Keď sa atraktívna brunetka ohradila s vysvetlením, že je jednoducho slušným dievčaťom, nestačilo to.

Romana Farma

,,No neviem, či to bude o slušnosti, lebo to je aj potreba. Asi by som si nato nezvykol,” provokoval Matej, nespúšťajúc oči z obnaženej krásky. Pri pohľade na farmára bolo jasné, že ho prítomnosť krásnej kolegyne v spodnom prádle mimoriadne potešila a týmito slovami sa zjavne pokúšal o bližší kontakt, avšak asi trošku nevhodným spôsobom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Farma Xtra | Foto: YouTube