Hoci je jedenásta séria markizáckej reality show Farma plná divokých scénok, nie všetkým súťažiacim je absolútna nahota pred kamerami úplne po chuti. Dosť kontroverznou postavičkou v tomto smere sa stáva neskúsený Gabo Sedláček, ktorý postupom času odhadzuje všetky zábrany.

Nenápadný východniar sa pod drobnohľad okolia dostal najmä po otvorenom priznaní o tom, že ešte nikdy nebol v posteli so ženou. Od tej chvíle akoby niektorým farmárkam robilo radosť omotávať si mladého fešáka okolo prsta a tak trochu ho aj provokovať.

Niekoľkotýždňový pobyt mimo civilizácie sa už ale začína podpisovať na charakteroch každého jedného účastníka súťaže. Výnimkou nie je ani Gabriel – ten najnovšie prekonal sám seba a úplne zhodil oblečenie.

Hoci sa viacerí farmári v kúpeľni ešte stále zahaľujú, do klubu odvážlivcov k Matejovi, Petrovi či Radovi nečakane pribudol práve hanblivý pracant. Gabo bez okolkov predviedol štíhle krivky a na kameru otrčil všetky prednosti, pričom si skromnú vidiecku sprchu očividne dosť užíval.

Zábery z kúpeľne nájdete —TU—

gabo sedláček farma

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza