Napriek tomu, že máme za sebou ešte len tretiu epizódu reality show Farma 11,  boli sme už svedkami vyostrených situácií i vyhrotených emócií. Spomedzi všetkých súťažiacich na seba strháva zrejme najväčšiu pozornosť sebavedomý západniar Matej Jurkovič, ktorého svalnaté telo by dokázalo rozpáliť nejednu dámu. Čo by ste teda povedali na to, keby mladík pred kamerami úplne zhodil oblečenie?

Na obrazovkách môžeme farmárov väčšinou sledovať pri práci, plnení úloh či bežných medziľudských rozhovoroch. Koho ale súkromie adeptov na lákavú finančnú výhru zaujíma o trochu viac, určite sa poteší záberom, aké sa v televízii bežne neodvysielajú.

farma 11 evelyn

V relácii Farma Xtra s moderátorom Martinom Šmahelom prišla na pretras aj pikantná scénka, kedy vyšportovaný tréner z Bratislavy zatúžil po večernom kúpeli vo vani. Počas horúcich chvíľ Matej dokonca nebol sám – spoločnosť mu robila modelka s vymakanými krivkami Kika, ktorá mu neváhala asistovať pri lievaní vody.

Mladík zastupujúci západný kraj tak bez okolkov zhodil všetky šaty a úplne nahý si užíval starostlivosť ukecanej krásky. Nakoniec ale kúpeľ predsa len zvládol sám a ani prítomnosť kamier ho neodradila od toho, aby svoje vytrénované telo ukázal v plnej kráse. Čo vy na to, dámy, môže byť? :)

Nahého farmára Matej vo vani nájdete —TU—

Matej Jurkovič Farma

Zdroj: YouTube/Farma Xtra | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza