Lucia Gachulíncová sa dostala do povedomia verejnosti vďaka účasti v reality šou Farma 8. Po ukončení natáčania televízneho projektu však sympatická tmavovláska z Považskej Bystrice nezanikla do zabudnutia ako mnohí ostatní súťažiaci, práve naopak.

Lucia sa po odchode z Farmy tešila širokému publiku najmä vďaka tomu, že ľudí zaujímal jej vzťah s druhým ex-farmárom Davidom Buškom. Bývalá dvojica spolu založila dokonca YouTube kanál, kde pridávali videá z ich súkromného života. Po ukončení tohto farmárskeho vzťahu však David zmizol zo sveta slovenského šoubiznisu, zatiaľ čo Lule sa dvere na ceste za slávou zrejme ešte len otvárajú.

Gachulincová sa totiž najnovšie pochválila tým, že sa zúčastní natáčania nových epizód obľúbeného rodinného seriálu. „Ja nie som nová a fresh, a to zajtra natáčame znova Oteckov, takže pôjdem nad rámec svojich síl,“ posťažovala sa ex-farmárka, pričom prezradila, že sa na pľaci neobjaví po prvýkrát.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem Gachulincovej sa do projektu modro-žltej televízie zapojila i farmárka Lucia Mokráňová, ktorá si v seriáli zahrala úlohu ženy cvičiacej vo fitnes centre. Je teda otázne, akú postavu či rolu zohrá na natáčaní práve Lula, avšak to sa zrejme dozvieme už čoskoro.

 

Video: Streamable.com/Instagram | Foto: Instagram/Lucia Gachulincova, Facebook