Všetky fanúšičky Eda Sheerana (28), držte si klobúky! Ryšavý hudobník totiž po rokoch opäť zavítal do našich končín, čo pre mnohé z nás znamená možnosť vypočuť si jeho najväčšie hity, ako Shape of you, Perfect či Thinking out loud, konečne naživo!

Česko a Slovensko po rokoch opäť pobláznila hudobná horúčka. Dôvodom je dlhoočakávaný koncert Eda Sheerana, odohrávajúci sa v neďalekej Prahe na letisku Letňany, ktorý bol vypredaný v priebehu pár hodín. Diskutuje sa dokonca o možnom prelome rekordu návštevnosti z roku 2016, kedy na tom istom mieste vystupovala skupina AC/DC.

V Česku tak začal poriadny rozruch nielen v radoch fanúšikov, ale i doprave a ochranných zložkách. Organizátori totiž očakávajú viac ako 60 tisíc fanúšikov na jednom mieste, pričom je v strehu polícia, antikonfliktný tím či kriminalisti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa najnovších informácií sa anglický spevák konečne dostavil na miesto jeho vystúpenia – aktuálne by sa mal nachádzať v historickej Prahe, kde strávi nasledujúce dva dni. Ak ste teda Edovou veľkou fanúšičkou, určite by ste si túto príležitosť nemali nechať ujsť.

Video: YouTube | Foto: Twitter, Instagram/Teddysphotos