Divákov obľúbenej šou čaká milé prekvapenie! Na obrazovky sa po rokoch vracia známa tvár z vidieckej reality šou Farma, pričom hneď na úvod si neodpustila malé faux pas. Stalo sa tak počas zoznamovania nádejných nových hrdličiek z Lásky na chate!

Alena Lehotská sa do povedomia ľudí zapísala svojím účinkovaním na Farme 8, kde spolu s účinkujúcimi, ako David Buška, Milan Lalík či víťaz Miroslav Povec, bojovala o sladkú finančnú odmenu. Tisíce eur od Markízy si v roku 2017 síce neodniesla, avšak túžbu po televíznej sláve rozhodne nestratila.

Po dlhšom čase sa Alena objavila na konkurenčnej stanici v milostnej šou Láska na chate. Spolu s Jurijm si bude snažiť vytvoriť pevné puto pred zrakmi tisícov divákov, čo sa nezobíde bez poriadneho faux pas.

Stane sa tak počas jedného z ich rozhovorov, kedy sa bývalá ex-farmárka spýta svojho nádejného partnera záľudnú otázku. „Aké som ja znamenie podľa teba?“ Uvedie, načo dostane nečakanú odpoveď.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Vodováhy?“ Odvetie zmätený Jurij, ktorému charakteristika osobností podľa dátumu narodenia zrejme veľa nehovorí. Celú časť si budete môcť pozrieť už v pondelok večer o 22:30 hod. na JOJ-ke!

 

Video: Streamable.com/Instagram | Foto: Instagram/laskanachate_tvjoj, TV Markiza, wikipedia, peepl.sk