S pribúdajúcimi týždňami sa na Farme zvyšuje počet frustrovaných osôb, túžiacich sa čo najskôr dostať zo statku preč. Ťažko pochopiteľným stavom prepadajú najmä Erik Zahorjan a Matúš Jaroš, no do tejto “bandy” sa najnovšie pridal aj slovenský Aquaman Henrik Szabo – ten sa dokonca pokúsil o niečo, čo sme v markizáckej reality šou ešte nezažili!

Atraktívny striptér pôsobil spočiatku ako sebavedomý flegmatik, ktorému sú nejaká farmárska drina či náročné úlohy úplne ukradnuté. Väčšinu času trávil vyhrievaním sa na slniečku, kedy pravidelne vystavoval na obdiv hriešne vymakané telo.

Henrik szabo farma

Situácia sa počas minulého týždňa razantne otočila a Heňo čoraz častejšie prepiera tému návratu domov. A keďže pre rýchly odchod zo súťaže nevidí inú cestu ako urgentný odvoz sanitkou, rozhodol sa pre zúfalý čin. ,,Odpadnem tu a dôjde sanitka a pôjdem do pi…!” vystrájal sa farmár, odhodlaný rúbať drevo až dovtedy, kým neskolabuje.

Jeho nočný výjazd zachytilo niekoľko kolegov, pričom najväčšiu snahu o pomoc vyvinula blízka kamarátka Monika Šuleková. Tá sa dokonca posadila na drevo, vyzývajúc Henrika k tomu, aby rúbal priamo do nej. Zadychčaný fešák je však presvedčený o tom, že jeho účasť v hre sa blíži ku koncu, aký sa snaží vlastným pričineným urýchliť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube