Jeden z najsledovanejších párov na svete sa nečakane dostal do obrovskej nemilosti národa! Vojvodkyňa Meghan Markle a princ Harry mali totiž minúť astronomickú sumu na niečo, čomu sa pokojne mohli vyhnúť, pričom peniaze pochádzali najmä z poplatkov britských daňovníkov.

Nie je žiadnym tajomstvom, že krátko po sobáši s bývalou hollywoodskou hviezdou sa vzťahy anglického miláčika Harryho so zvyškom jeho rodiny značne narušili. Konflikty medzi prominentnými bratmi a ich manželkami sa dokonca vyostrili až natoľko, že sa minulý rok jedna z dvojíc zo spoločného kráľovského sídla rozhodla odsťahovať.

Razantný krok prišiel zo strany Meghan a Harryho – tí si zbalili kufre a začali si hniezdočko lásky budovať v usadlosti zvanej Frogmore Cottage. Hoci im nádherný domček venovala kráľovná Alžbeta II., bývanie v budove si vyžadovalo okamžitú a rozsiahlu rekonštrukciu.

Rozhodnutie kráľovského páru rozvírilo hladiny

Práve prestavba domu sa stala obrovským kameňom úrazu, kvôli ktorému sa údajne nemalá časť národa cíti poriadne ukrivdená. Z kráľovskej pokladnice si mali totiž slávni manželia ukrojiť až 2 a pol milióna libier (cca 2,7 milióna eur) len preto, aby z viacerých menších izieb spravili jednotné veľké sídlo.

Horibilné výdavky čerstvých rodičov skritizovala nielen široká verejnosť, ale i zopár vyššie postavených predstaviteľov – väčšina zastáva názor, že k celej tejto kauze nemuselo vôbec dôjsť, keby vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu nepotrebovali silou mocou zdrhnúť čo najďalej od Williama a Kate Middleton.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Meghan Markle Harry

Zdroj: The Sun | Foto: Instagram/meghanmarkle_official, Pixabay.com