Šoumen Martin Jakubec sa zmenil na módneho kritika, a to vo svojej novej online relácii s názvom Módny žurnál s Jakubcom. Svetlo sveta tak uzrela už druhá epizóda, kde si servítku pred ústa rozhodne nekládol a úprimne ohodnotil tie najznámejšie slovenské krásky!

Ako prvá sa pod Martinove ruky dostala samotná Dara Rolins. Hudobná ikona obdržala sériu lichotivých slov, za čo vďačí najmä dobre zvoleným čiernym šatám. „Výber veľmi dobrý, naozaj je to štýlové, je to šmrncovné,“ slintal nad jej záberom.

Zrejme najhoršie obišla druhá kráska v poradí. Tou sa stala moderátorka Adela Vinczeová, ktorú Jakubec prirovnal k jeho „bývalej láske“. „Vizáž fajn, troška mi pripomína Božanku za mlada,“ utrúsil na jej adresu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ďalšou moderátorkou „na odstrel“ bola sympatická Soňa Skoncová, ktorá za svoj výstredný outfit z Californie obdržala drsný palec dole plný urážok, a to najmä za spodnú časť oblečenia. „Je to pre mňa troška vulgárne. Tie pančuchy sú naozaj prehnané, úplne celé zle. Tá sukňa, jak keby sa doma škubala. Dosť to je nevkusné,“ pohoršoval sa Jakubec.

Okrem toho sa nový guru vyjadril aj na adresu speváčky Dominiky Mirgovej, tváre Farmy Evy „Evelyn“ Kramerovej či jeho ex-partnerke Bažanke. Celý diel Módneho žurnálu si tak môžete pozrieť po kliknutí >>>TU<<<.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/SonaSkoncova, DaraRolins_Vermi, Facebook, Twitter