Slovenský raper Majk Spirit sa dlhé roky do vzťahov nehrnul, pred nekonečným randením uprednostňoval slobodný život a budovanie úspešnej kariéry. Pred necelými dvomi rokmi ale nastal obrovský zlom, keď nečakane priznal obrovskú zamilovanosť k modelke ukrajinského pôvodu, ktorej identitu spočiatku neoblomne skrýval. Majk a Mária sa v januári dokonca zasnúbili, čo vedie k logickej otázke, kedy dvojici konečne zaznejú svadobné zvony.

Bývalý člen hip-hopového zoskupenia H16 si síce na príchod osudovej známosti počkal dlhšie než jeho kolegovia, no určite to neľutuje. S modelkou zo zahraničia vytvorili harmonický párik, a dokonca plánujú spoločnú budúcnosť.

Majk Spirit

Po tom, ako slávny spevák pred svoju vyvolenú pokľakol, ostalo okolo hrdličiek akési záhadné ticho. Avšak mesiace plynú a preto sa fanúšikovia bezpochyby zaujímajú o to, kedy raper ohlási vstup do chomúta. Mária prezradila, že sen o vydaji do zabudnutia neupadol, no zaľúbencom preťala plány nepríjemná korona kríza.

„Počas korony sa všetko zle plánuje, ale chceme veľkú svadbu, pravdepodobne v zahraničí, budúci rok. Tak snáď to bude na jar budúceho roka,“ atraktívna brunetka v rozhovore pre jojkársky magazín Topstar vyzradila, že do zväzku manželského by po boku Majka Spirita mala vkročiť približne o dvanásť mesiacov.

Majk spirit zasnuby

Majk s Mášou zároveň vytiahli zaujímavú pikošku z minulosti, o akej doteraz tušili len ich najbližší. Dvojica sa síce dala oficiálne dohromady v roku 2019, no poznala sa omnoho skôr – medzi raperom a modelkou prebehla prvá iskra už pred 14-timi rokmi, avšak vtedy ich rozdelili neprekonateľné rozdiely.

,,Obaja sme boli “deti”, on bol starší, ale nevedeli sme komunikovať. On nevedel anglicky, ja po slovensky, takže to bolo ťažké,“ ukrajinská krásavica vylíčila okolnosti premiérového stretnutia so známym fešákom, ktorý tajomnú “Rusku” dokonca spomenul v ikonickej skladbe s názvom Ženy treba ľúbiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topstar.noviny.sk | Foto: Instagram/Majkspirit