Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou a úhlavné nepriateľky z dvanástej série šou Farma našli záhadnú cestu k uzmiereniu. Doposiaľ síce nevedno, čo ich k tomu viedlo, no dve žienky, osočujúce sa na televíznych obrazovkách nechutným spôsobom, sú dnes veľké kamarátky!

Konflikt drsňáčky Nikoly Fridrichovej a mladučkej dedinčanky Beáty Rusnákovej nabral v istú noc poriadne na obrátkach, keď zafarbená čiernovláska nenávidenú protivníčku častovala tými najohavnejšími prívlastkami.

beata rusnakova farma

Bea vtedy neželanú súperku ani trochu nešetrila, pričom ju neváhala nazvať humusom spoločnosti, odporúčajúc jej rozsiahlu úpravu tváre a chrupu. Obidve súťažiace sa neskôr brutálne pohádali a pred očami takmer celého národa si dávali jasne najavo, že jedna s druhou nemienia mať do budúcna absolútne nič spoločné.

Ďalší vývoj tohto búrlivého vzťahu je preto pre divákov obrovským šokom. Niki a Bea sa po vypadnutí skamarátil a dokonca spolu s Máriom Rigóom a Máriou Both vytvorili nerozlučnú štvorku, brázdiacu spoločnými výletmi naprieč hlavným mestom. No verili by ste tomu? My sme pri pohľade na totálne nečakané priateľstvo skoro padli na zadok!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Nikki_fridrich | Foto: Instagram/Nikki_fridrich, Rebihlavata, Farma.markiza, YouTube