“Lip Sync Battle” je populárna show televíze Spike, ktorá začala svoje vysielanie presne 2. apríla 2015 a doposiaľ sa odvysielalo 42 epizód. Programom sprevádza večný sympaťák LL Cool J a pohybmi zmätená Chrissy Teigen sa častokrát zdá byť len do počtu. :) Každopádne, ak tento program nepoznáte, prichádzate o veľa a my sme sa rozhodli zostaviť rebríček desiatich najlepších vystúpení.

“Lip Sync Battle” je o akomsi súboji v spievaní na playback. Nie je to však také jednoduché. V prvom kole sa snažia súťažiaci čo najvernejšie napodobniť mimiku a pohyby pôvodného interpreta a v tom druhom sa čo najvernejšie podobať aj danému videoklipu. Nie vždy je to jednoduché, avšak správne nastavenie kulís a kostýmov dokáže zázraky. Posúďte samy. :)

Jenna Dewan Tatum – Pony

V tejto časti sa spolu ocitli manželia Tatumovci a s čistým svedomím môžeme tvrdiť, že to bola jedna z najlepších častí vôbec. Jenna konkrétne napodobňovala Channinga zo scény vo filme Magic Mike XXL.

Channing Tatum – Frozen

Channing sa vžil do role princeznej Elsy, nechýbal sneh, kráľovstvo ani modré šaty.

Channing Tatum – Run the World! (Beyoncé)

Keď sa na pódiu objavila kráľovná Beyoncé, zimomriavky naskočili snáď všetkým. Samotná Jenna neverila vlastným očiam!

Anne Hathaway – Wrecking Ball (Miley Cyrus)

Ďalšie famózne prevedenie, ktoré sa zapíše do histórie zábavných relácií. Anna Hathaway na skutočnej guli ako láskou zlomená Miley.

Nina Dobrev – Cheerleader (Omi)

Hviezda seriálu “Upírske denníky” sa nenechala zahanbiť a pripravila skvelú šou sťa cheerleaderka.

Hayden Panetierre – Lady Marmelade (Christina Aguilera)

Krehká herečka Hayden poňala svoje vystúpenie skutočne profesionálne a na konci to roztočila aj s geniálnou Christinou Aguilerou osobne. :)

Gigi Hadid – Larger Than Life (Backstreet Boys)

Krásna modelka toho ani veľa nemusí spraviť, stačí, že je na pódiu a my z nej jednoducho nevieme spustiť oči. To platí aj v prípade tohto vystúpenia. Čierne latexové oblečenie tomu len pridáva. :)

Tyler Posey – Take On Me (A-h-a)

Miláčik tínedžeriek a hlavná postava seriálu “Teen Wolf” Tyler Posey určite má čo ponúknuť. V tmavej koženej bunde a nagélovanými vlasmi mu to veľmi pristalo.

Katherine Ryan – Sorry (Justin Bieber)

Herečka a komička Katherine by sa pokojne uživila aj ako tanečníčka.

Dwayne Johnson – Shake It Off (Taylor Swift)

Toto vystúpenie nepotrebuje ani kostýmy, ani kulisy, ani mejkap a kútiky úst sa vám zaručene zdvihnú. :)

Foto/Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.