A je po všetkom! Presne túto vetu si môžu povedať všetci, ktorí sa čo i len najmenším dielom podieľali na tvorbe najväčšej tohtoročnej televíznej šou. Slovensko a Česko spoznalo na prelome posledného májového a prvého júnového dňa svoju novú SuperStar, ktorou sa stala talentovaná Barbora Piešová. Tá sa zároveň postarala aj o celkovú bodku večera – songom Next To Me totálne rozplakala nejedného člena poroty!

Barbora Piešová, Martin Schreiner, Dominika Lukešová, Diana Kovaľová a Giovanni Ricci – to sú mená piatich najlepších finalistov tohtoročnej SuperStar, ktorí včera večer dali zo seba maximum, aby získali od svojich priaznivcov čo najviac hlasov. Šek v hodnote 75 tisíc eur ale napokon skončil v rukách Slovenky Barbory Piešovej.

Tesne pred vyhlásením víťaza Barbora v rámci posledného kola, v ktorom bojovala už len s dvomi najväčšími konkurentmi – Dianou Kovaľovou a Martinom Schreinerom, odpspievala svoju obľúbenú skladbu Next To Me od Imagine Dragons, pričom rovnakým hitom ohúrila porotu i divákov aj v prvom kástingovom kole. Tentokrát však jej vystúpenie neskončilo s úsmevom na tvári, ale so slzami v očiach.

Mladú Prievidžanku premohli emócie natoľko, že počas posledných sekúnd nedokázala udržať plač, čím úplne rozcítila i herečku Patríciu Pagáčovú, moderátora Leoša Mareša a určite aj nejedného diváka, s napätím sledujúceho jej dychberúci výkon. Barbora sa tak postarala o dokonalú bodku, akú sme doposiaľ v SuperStar ešte nevideli.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, YouTube