Zoznam farmárok, ktoré podľahli šarmu podnapitého Henricha Kuľka, je čoraz dlhší. Na bujarej oslave Monikých narodenín sa v náručí potetovaného dedinčana objaví ďalšia alkoholom potužená dáma. Uhádnete, o koho pôjde?

V úvode Farmy si Henrich Kuľko začínal románik s mladučkou Sárkou, ktorá kvôli nemu neskôr dokonca vyronila slzy. Avšak hlavného lámača sŕdc to veľmi netrápilo, keďže mu v tej dobe posteľ zahrievala Nikol. Nanešťastie, aj temperamentná raketa zamrzla, keď si hneď po svojom odchode zo statku na obrazovkách pozrela, ako už Heňo laškuje s Rebekou.

heno a rebeka farma

Teraz sa dozvedáme, že podlému zaobchádzaniu so ženami neunikla ani Beka, ktorá sa ulakomila na Casanovu počas jej posledného týždňa. Za koho ju Heňo vymenil?

Medzi súťažiacich, ktorí oslávili svoje narodeniny na statku, patrí aj Monika – vďaka tejto príležitosti sa k farmárom opäť dostal alkohol. A ako je už zvykom, tí sa po pár drinkoch znova utrhli z reťaze.

Z upútaviek, ktoré nám televízia Markíza poskytuje, aby nás navnadila na sledovanie ďalšieho dielu, je jasne vidieť, ako sa rodák zo Spišského Štiavnika motá okolo zadanej Anky. ,,Ty máš priateľa?“ pýta sa potetovaný mladík atraktívnej mamičky počas toho, čo ju drží okolo ramien. Následne čiernovláska priznáva, že ju doma niekto čaká. Komentára sa tak nezdržal ani Adam. ,,Keď toto uvidí Maťko,“ hrozí im prstom blondiak z Bratislavy.

V krátkej dokrútke sa dokonca dá postrehnúť, ako Henrich Anku dvíha na ruky. Ako to medzi týmito farmármi dopadne, sa však dozvieme až v utorok.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, voyo.markiza.sk, streamable.com