Martinovi Jakubcovi sa pozornosti akosi stále máli. Po tom, ako verejnosť šokoval svadbou storočia, následným fiaskom a naposledy vyhlásením o tom, že ak mu niekto zaplatí dva milióny eur, bude s Božankou vysielať ich se* live, prišiel z jeho strany ďalší trapas. Zaručujeme vám, že už naozaj nebudete vedieť, či sa smiať alebo plakať.

Medzi horúce témy slovenského šoubiznisu aktuálne patrí aj nový vzťah víťaza šou Tvoja tvár znie povedome Dáriusa Kočiho so slovenskou modelkou Soňou Štefkovou. Dvojica spolu pôsobí naozaj krásne a hlavne šťastne, pričom je na ňu radosť pozerať, s čím sa zhoduje aj väčšina verejnosti. Jediný, komu táto skutočnosť leží v žalúdku, je Martin Jakubec.

Spevák zrejme neznesie konkurenciu, a tak sa nehanbil pod článok o Kočim a Štefkovej na facebookovej stránke portálu Hitky.sk napísať poriadne uštipačný komentár, ktorým dvojicu ešte aj urazil. Hitky totiž do príspevku pridali otázku „Žeby najkrajší pár slovenského šoubiznisu?“ čo zrejme Jakubca pekne zasiahlo a zranilo. „Kdeže! My sme ten najkrajší pár šoubiznisu pod slnkom. Nie oni, sú škaredí a nezaujímaví. Slovensko sleduje náš príbeh lásky,“ zanechal pod príspevkom urazený ženáč.

Darius Koci

Reakcia Martina Jakubca ale, samozrejme, neostala bez odozvy a ľudia sa doňho za tieto arogantné slová poriadne pustili. Ich reakcie si môžete prečítať v priloženom obrázku. A čo si o jeho komentári myslíte vy? Dajte nám vedieť na Facebook pod tento článok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Jakubec

Zdroj: Facebook/Hitky.sk | Foto: Facebook/Hitky.sk, Martin Jakubec, Instagram/dariuskoci