Reality šou Farma sa blíži do svojho finále, pred ktorého bránami čakali na súťažiacich vzácne momenty – návšteva najbližších. Rado Dulin však ostal sklamaný, nakoľko sa na statku neobjavila jeho snúbenica Ivka. Fešákove následné slová krivdy tak šokujú všetkých, ktorí sledujú jeho románik s modelkou Kristi Dali.

Už od začiatku Farmy bolo jasné, že Rado Dulin nie je žiadne neviniatko. Po krátkej výmene intímnych dotykov s Mirkou Csorbovou prišla na rad jej kolegynka Kristi Dali, s ktorou to však vyzerá poriadne vážne. Na ich neštandardnom priateľstve by, samozrejme, nebolo nič zlé, keby Popradčan doma nezanechal 6-ročný vzťah.

Rado snúbenicu Ivku podvádza niekoľko týždňov, každému tak bolo viac než jasné, že sa jej príchodu na statok nedočká. Teda zrejme všetkým okrem neho. Dulin totiž ostal poriadne zarazený, keď ho prišla pozrieť len mama a sestra. Nepríjemné prekvapenie taktiež prišlo v momente, keď sa dozvedel, že priateľka so “svokrou” odriekli účasť na oslave 60. narodenín jeho mamy.

,,Ona mi ose*e hubu, vieš. Po dva a pol mesiacoch, keď ja tu s nikým ani nespím? Mama nevravela, že je tu niečo zlé,” východniar sa posťažoval najprv Ivetke a potom Ivkinu  neúčasť prebral aj s Kikou. ,,Sestra jej volala, že prečo tu nepríde a ona že nie, a Lucia jej hovorí, že veď on tam ne*rtká s nikým ani nič,” povedal svojej parťáčke, ktorú už viackrát nazval aj láska. ,,Takže to potom ešte nie je stratené,” reagovala Kika.

Celý dialóg medzi halúbkami vyznieva viac než nepochopiteľne. Na jednej strane sa obaja netaja vzájomnou blízkosťou čí tým, žeby väzby nechceli prerušiť ani po návrate domov, a na strane druhej sa čudujú správaniu podvedenej Ivky. Celú scénu, ktorú ste v televízii nevideli, si môžete pozrieť vo videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/ivka.babi