Michal Straka, ktorého všetci fanúšikovia poznajú pod prezývkou Ego, do televíznych programov príliš často nechodí. Pre mnohých je tak určite príjemným prekvapením, že prijal pozvanie do vedomostnej relácie Dobre vedieť. Vedľa kapitána Vladimíra Kobielskeho sa však hneď v úvode neukázal v najlepšom svetle.

Málokto možno pozná aj ďalšiu prezývku jedného z najobľúbenejších slovenských raperov. V relácii Dobre viedieť moderátor Rasťo Sokol oslovil Ega ako Mikiho, čo sa priveľmi nepozdávalo hudobníkovmu parťákovi Vladovi Kobielskemu.

,,Miki je pre mňa vždy Mikukáš, ale ty si Michal, ty by si mal byť Miško,“ skonštatoval kapitán družstva, ktorému prísediaci kolega vysvetlil, že menom Miki ho začal volať jeho manažér. Následne herec Egovi podal ruku na znak znak toho, že je rád, že sú spolu v tíme. A to, čo prišlo potom, nečakal naozaj nikto.

,,Brácho, a ty sa jak voláš?“ opýtal sa hviezdy seriálu Oteckovia raper, ktorý zrejme vôbec netušil, kto mu v súťaži robí spoločnosť. ,,Ja som Vlado,“ reagoval Kobielsky, pri čom všetci prítomní spustili smiech. Celú reláciu Dobre vedieť uvidíte v stredu večer (11. mája) na Markíze.

Egov trapas si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk