Selena Gomez žne v týchto dňoch slávu nielen ako speváčka známych rádioviek, ale aj ako herečka, nakoľko sa aktuálne dostáva do kín jej filmová novinka s názvom Mŕtvi neumierajú. A práve na premiére tejto snímky sa Sel poriadne vyprsila!

26-ročná umelkyňa si po niekoľkomesačnej liečbe na psychiatrii opäť plnými dúškami užíva popularitu vo svetle reflektorov. Už na nedávnom 72. ročníku medzinárodného filmového festivalu v Cannes Selena všetkým dokázala, že je z nej opäť prvotriedna kosť, avšak na pondelkovej premiére novej komédie Mŕtvi neumierajú svoju vizáž z Francúzska ešte o niečo preskočila.

Selena v Cannes
Selena v Cannes

Bývalá priateľka Justina Biebera si na slávnostnú udalosť zvolila poriadne odvážny outfit, v ktorom nechala vyniknúť svoje prsia. Prítomní páni si tak pri pohľade na speváčku v padavých čiernych šatách mohli oči vyočiť.

Selena Gomez
Selena v roku 2017

Napriek tomu, že Selenin dekolt bol svetu ukázaný už niekoľkokrát, či už v šatách alebo podprsenke, takýmito bujnými prednosťami sa doposiaľ ešte nepýšila. Krásna hviezdička ale celkovo pôsobila inak, pod čo sa možno podpísalo nejaké to kilečko navyše, ktoré jej však pridalo na ženskosti a se*epíle.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celú Selenu v odvážnej róbe si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Twitter, Instagram/selenagomez