Obdobie tehotenstva by malo pre každú ženu predstavovať najčarovnejšiu etapu v živote. Známa kráska, ktorá sa s verejnosťou nedávno podelila o radostnú novinu, ale narazila na obrovskú nevľúdnosť – dôvodom sú okolnosti, za akých si populárna dvojica vytúženého potomka splodila.

O tehotenstve úspešnej českej tenistky Lucie Šafářovej sa v uplynulých dňoch polemizovalo natoľko, že aj samotná plavovláska musela napokon s pravdou von. Čo však niektorým ľuďom nedá spávať, je fakt, že otcom jej zatiaľ nenarodeného dieťaťa sa stal svetoznámy hokejista Tomáš Plekanec, ktorý sa ale ešte stále oficiálne nachádza v manželskom zväzku so speváčkou Luckou Vondráčkovou.

Vondrackova
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec vo svadobný deň

Rozchod na pohľad harmonického páru minulý rok zasiahol množstvo šokovaných priaznivcov. Vondráčková a Plekanec spoločne dokonca vychovávali dvoch synov, kvôli ktorým sa rozvodové ťahanice zmenili na búrlivé peklo. Čo tak nežná kráska asi len veľmi ťažko predýchavala, bolo oznámenie o radostnom očakávaní bábätka milenky jej muža.

Šafářová najnovšie na sociálnej sieti dokonca zverejnila romantickú snímku po boku sympatického hokejistu, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou svoju rodinu opustil práve kvôli nej. Zaľúbenú snímku a emotívne slová o spoločnom rodinnom šťastí či veľkej radosti z dieťatka preto mnohí ľudia radikálne odsúdili.

Lucie Safarova

,,Aká ste vy rodina? Ja tu vidím len rodinu pána Plekanca a jeho dvoch synov, ktorí s vami vôbec nič spoločné nemajú. Trochu ohľaduplnosti by neuškodilo,“ pohoršovala sa jedna z komentujúcich. ,,Gratulujem! Čakať dieťa so ženatým chlapom je neskutočná výhra. A ešte sa budete hrať na rodinu s Plekancovými deťmi, ktorým ste rozbila rodinu a musia odísť ďaleko od domova,“ Lucii to dala vyžrať iná rozhorčená žena.

,,Dúfam, že Ti Plekanec tiež utečie za inou, nech vieš, ako sa cíti Lucka Vondráčková,“ znela ďalšia reakcia. Desiatky znechutených ľudí sa tak okamžite priklonili k názoru, že verejné pretriasanie nesmierne citlivej témy je v tomto prípade krajne nevhodné, obzvlášť pokiaľ ide o mediálne známe osobnosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Safarova Plekanec

Zdroj: Instagram/Luciesafarova | Foto: Instagram/Luciesafarova, Lucievondrackovaofficial, Pixabay.com