Blonďatá kráska Silvia Kucherenko, majiteľka zrejme najdiskutovanejších pier na Slovensku, je určite vzorom pre mnohé slečny, ktoré sa snažia okopírovať jej vizáž. Povedali by ste ale, že aj samotná Silvia má svoje vzory? A to nie len tak hocijaké!

Silvia Kucherenko predstavuje svojim výzorom métu pre mnohé dievčatá a ženy. Dokonalá postavička, plné pery, pestovaná hriva, a dokonca aj synček ako z módneho katalógu. Kto však inšpiruje samotnú Silviu? Existuje žena, ktorej by sa pre zmenu chcela podobať ona sama? kucherenko

A predstavte si, že áno. A nie je to len tak hocikto, ale aktuálna prvá dáma USA – Melania Trump. Manželka nového prezidenta má korene v Európe, narodila sa totiž v Slovinsku. Z malého mestečka Novo Mesto sa táto ambiciózna žena dostala teda pekne ďaleko, a to rovno do Bieleho domu.

kucherenko

melania trumpSilvia sa na margo novej prvej dámy vyjadrila na svojom profile na sociálnej sieti nasledovne: “Ani sekundu som včera nevynechala inauguráciu Trumpa na CNN , hlavne kvôli tej uzastnej žene Melánie… áno ak chcete vedieť môj vzor , žensky vzor tak jedine ona 👌🏻👌🏻👌🏻 krásna , múdra a emancipovana ☝🏼a koľkokrát bol Trump na “dne” aspoň sa to písalo … stále stojí verne po jeho boku ☝🏼👨‍👧‍👧 / my big inspiration.”

Kucherenko na Melánii neobdivuje len jej vzhľad (aj keď to, že má manželka pána prezidenta už 46 rokov, by tipoval asi málokto), ale určitú podobnosť nachádza aj v ich životných osudoch. Silvia, rovnako ako Melánia, stojí verne po boku svojho manžela, v dobrom aj v zlom.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivetka
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.