Obľúbený slovenský raper Kali sa už od februára teší z prvorodenej dcérky Nelky, ktorej venuje všetok voľný čas. Hrdý tatko sa starostlivosti o bábätko rozhodne neštíti a priateľke Alicke pomáha so všetkým, čo treba. Pri pohľade na najnovšiu fotku s malou princeznou však mnohým poskočí srdiečko.

Jeden zo štyroch obľúbených koučov speváckej šou The Voice Česko Slovensko má už necelé dva mesiace obrovskú dôvod na radosť. Okrem kariérneho úspechu si tak sympatický hudobník plnými dúškami užíva spoločnosť dvoch najmilovanejších dievčat v živote.

Kali

Potetovaný raper s výzorom drsňáka dokázal už mnohých ľudí veľmi milo prekvapiť dobrosrdečným a úprimným prejavom, z akého sa nejednej žienke podlamujú kolená. Pri pohľade na fotky novopečeného otecka držiaceho v náručí najcennejší poklad sa tak lajky i pozitívne komentáre hrnú jedna radosť.

Nová momentka, na ktorej Kali malú Nelku chová mliečkom, zase raz láme rekordy. ,,Chcel by som už pridať fotku aj zo štúdia, ale neviem/e sa od nej odlepiť,” napísal sympaťák dojemné slová k očarujúcemu záberu. Populárny kouč nám tak čoraz častejšie dokazuje, že sa právom radí medzi typ mužov, o akých mnoho nezadaných dám len ticho sníva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali

Kali

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic