Gentlemani nevymreli – dôkazom toho je sladký odkaz fanúšika Celeste Buckingham, ktorý zavesil speváčke na Instagram. Neznámy muž si dovolil niečo, na čo by mnoho iných nemalo odvahu – anonym pozval Celeste na rande!

Krásna speváčka, ktorá žne úspech aj v Spojených Štátoch, nemá veľmi šťastie v láske. Jej takmer trojročný vzťah s českým spevákom Matějom Vávrom stroskotal rovnako ako románik s Brunom Malíkom, známym ako DJ N.Y.X. Žeby bol život v hudobnom priemysle naozaj celibátom?

celeste buckingham

Celeste ale rozhodne neostane na ocot – mužov, ktorí by za krásnu brunetku položili život, je predsa neurékom, bohužiaľ, máloktorý naberie odvahu a pozve ju na rande. Neznámy fanúšik však tento riskantný krok podnikol a medzi komentármi na Instagrame sa zjavil jeho odvážny návrh. „Ahojky @celbuckingham, veľmi rád by som sa s tebou osobne zoznámil, keďže nemáš priateľa. Si veľmi pekné dievča, páčiš sa mi a rád by som ťa pozval na rande, pochopiteľne, keď budeš mať čas. Volám sa Roman Š., mám 30 rokov a bývam v meste Jaroměřice nad Rokytnou. Odmalička mám vadu reči a jemnej motoriky ruky. Medzi moje záľuby patrí hranie PC hier, rád si prečítam nejakú peknú knížku, sledujem športové prenosy a rád chodím vonku. Odpíš mi, prosím,“ vyznáva sa z citov anonymný chlapík. Fúú, tak to chcelo odvahy! Čo myslíte, odpísala mu krásna Celeste na toto úprimné pozvanie? :)

Zdroj|Foto: Instagram