Moniku Bagárovú môžeme aktuálne pravidelne vídať na obrazovkách TV Markíza ako porotkyňu obľúbenej šou SuperStar. Popri tom však speváčka nezaháľa ani v rámci rozvíjania svojej hudobnej kariéry – najnovšie prikývka na ponuku známej českej skupiny a spolu vytvorili naozaj krásny duet.

Začiatky kariéry Moniky Bagárovej siahajú do roku 2009, kedy sa v 15-tich rokoch predstavila porote SuperStar ako soulová speváčka. Tomuto hudobnému žánru je verná dodnes, pričom v jej tvorbe možno nájsť aj prvky hip-hopu či RnB. Mladá mamička sa ale rozhodne novým skúsenostiam nebráni, a tak neodmietla ani ponuku úspešnej popovej skupiny Slza.

Petr Lexa a Lukáš Bundil, ktorých hity Lhůta záruční či Celibát, rotovali svojho času aj v slovenských rádiách, najnovšie predstavili romantické dielo Červánky. Lukášovi napadlo, že by sa z piesne o letnej láske mohol stať duet, chlapci preto oslovili práve Moniku. ,,To je príbeh dvoch ľudí a ich letného romániku, ktorý možno prečká aj zimné mrazy a bude z neho niečo viac, alebo skončí spolu s letom, a zostanú tak len krásne spomienky,“ prezrádza kapela o songu.

,,Bolo mi potešením spolupracovať s chalanmi zo Slzy. Zaspievať si iný štýl hudby, vidieť, ako pracujú v štúdiu iní hudobníci, a nazbierať ďalšie zaujímavé skúsenosti, je pre mňa vždy zážitkom. Je to veľmi milá spolupráca a krásny song,“ uvádza s nadšením česká hviezdička, ktorá si so svojimi kolegami zahrala aj v krásnom videoklipe natočenom počas babieho leta v slnečných moravských viniciach v Mikulove a Valticiach.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Hudba.sk | Foto: Instagram/skupinaslza, YouTube