Romantická komédia Šťastný nový rok zožala pred tromi rokmi v kinách obrovské úspechy. Slováci, a najmä ženy, si hlavných hrdinov a ich príbehy zamilovali. Avšak spoznáte známych hercov na snímke, ktorú zverejnil Janko Koleník?

Po seriáli Milenky sa herečky Gabika Marcinková, Táňa Pauhofová, Antónia Líšková a Zuzana Norisová presunuli do Vysokých Tatier, kde spolu prežili ďalšie nezabudnuteľné chvíle pri natáčaní filmu Šťastný nový rok. Ako už názov napovedá, ide o snímku, ktorá dokáže vyčariť úsmev či vyhŕknuť slzu práve v zimnom období.

V romantickej komédii si s kráskami zahral aj lámač ženských sŕdc Janko Koleník. Hviezda aktuálneho seriálového trháku Druhá šanca zverejnila na svojom Instagrame záber, na ktorom poriadne omladla rovnako ako jeho roztomilé kolegynky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Akí sme boli “mladí”…“ skonšatoval Janko pri pohľade na tínedžerské tváre, ktoré pätici kamarátov venovala mobilná aplikácia. Predstaviteľ Mareka chcel touto fotografiou sledovateľov na Instagrame upriamiť na to, že si obľúbený vianočný hit môžu 23. novembra pozrieť na obrazovkách TV JOJ.

Zdroj/Foto: Instagram/stastnynovyrokfilm, jan_kolenik, tvjoj