Nora Kabrheľová alias Mojsejová sa postarala o svoj návrat na titulky rôznych časopisov útokom na hudobnú scénu v spolupráci s YouTuberom, známym ako Slaytiiina. Práve s ním sa rozhodla natočiť aj krátke video, kde ju mladík s krstným menom Adam nalíči v celebritnom štýle.

YouTuber so 70 tisíc odberateľmi a nestarnúca hviezda slovenských reality šou Nora Kabrheľová spojili svoje sily a fanúšikov prekvapili piesňou Nedajte sa oj*bať! No nie je to poslednýkrát, čo sa spolu objavili na jednej obrazovke. Teraz sa dvojica rozhodla natočiť krátke video, kde Slaytiiina make-upom premenil Mojsejku na nádhernú dámu.

,,Ja som ťa nikdy nevidel s takým extravagantným make-upom,” na margo Norikineho výzoru konštatuje Adam Nemeček, ktorého fanúšikovia poznajú pod prezývkou Slaytiiina. ,,No lebo ja som skromná osoba,” reaguje na jeho poznámku podnikateľka z Košíc.

Za použitia make-upu, umelých mihalníc, tieňov a výrazného rúžu hviezda internetového sveta premenila škandalóznu celebritu na uhladenú kočku. Uznajte sami, že jej to ohromne svedčí!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: YouTube – SLAYTIIINA,