Ajajááááj, ak ste verejne známa osobnosť a upravujete svoje fotky vo Photoshope či inom programe, mali by ste si dávať pozor na to, aby to aspoň nebolo vidieť. O isté ,,vylepšenie” sa evidentne pokúšala aj Carmen, manželka nemeckého milionára Roberta Geissa, ktorá svoje zdatnosti v grafike trochu precenila. :)

Niet ani najmenších pochýb o tom, že Carmen Geiss vyzerá aj vo veku 52 rokov skutočne výborne. Napriek tomu sa tentokrát nechala strhnúť úpravou svojho výzoru natoľko, že jej vzhľadom na nedôslednosť omylom prechádza bledučké obočie aj cez vlasy. Nuž, aj takéto veci sa stávajú, ak potrebujete používať Photoshop či iné aplikácie a nestačí vám vaša prirodzená krása. :)

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.