Prácu vizážistky Lucid obdivuje množstvo žien vrátane nás, a tak vám vždy veľmi rady sprostredkujeme premenu, ktorú vďaka nej absolvuje známa či menej známa kráska. Najnovšie sa do Luckinho kresla usadila speváčka Dominika Stará, pričom dáme ruku do ohňa za to, že by ste ju vo výslednej fáze nespoznali.

Dominika Stará patrí do skupiny spevákov, ktorým sa podarilo zviditeľniť vďaka televíznej súťaži. V roku 2009 totiž ako 16-ročná slečna zažiarila v Česko Slovenskej SuperStar, kde obsadila krásne tretie miesto.

Dominika Stara
Dominika v SuperStar

Napriek skvelému štartu do sveta šoubiznisu bolo ale okolo speváčky dlhšie obdobie ticho. Avšak len na Slovensku – Dominika si budovala úspešnú kariéru v Amerike až do okamihu, kým sa nerozišla so svojím priateľom a nevrátila sa tak minulý rok opäť do rodnej zeme.

Za ten čas sa ale blondínka poriadne zmenila a vyrástla v nádhernú ženu. Svojou tvárou Domča zaujala dokonca aj známu vizážistku Luciu Sládečkovú, ktorá na nej predviedla metalickú a lesklú variantu líčenia.

Dominika Stará

,,Dominika je krásne mode dievča, ktoré vyzerá nežne a sviežo denne. My sme si však dali stretko a keďže som vizážistka, prispievam do tejto brandže tutoriálom s výrazným líčením,“ Lucid predstavila fanúšikom svoje nové video, v ktorom Dominiku zmenila doslova na inú ženu!

Dominika Stara

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video Dominikinej premeny

Zdroj/Foto: Instagram/makeupbylucid, staraofficial, YouTube