Jeden z najatraktívnejších hercov Hollywoodu aktuálne prežíva svoj najväčší životný úspech, za ktorý môže filmový trhák A Star is Born, v preklade Zrodila sa hviezda. Kvôli postave Jacksona musel Bradley Cooper úplne transformovať imidž a zmeniť sa na dlhovlasého bradatého drsniaka. Avšak to je už minulosťou!

Vďaka filmu Zrodila sa hviezda sa nám Bradley Cooper odprezentoval aj v úplne iných polohách, než na aké sme boli dovtedy uňho zvyknuté. Po boku speváčky a hlavnej hrdinky Lady Gaga sa predviedol nielen ako skvelý herec, ale aj režisér a hudobník.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

zrodila sa hviezda

Kvôli filmu si síce 43-ročný krásavec musel nechať narásť dlhšie vlasy a bradu, no podľa najnovších fotografií, ktoré sa objavili na internete, je dnes už z Bradleyho iný chlap. Počas Halloweenu sa totiž fešák v kostýme medveďa a v spoločnosti svojej malej dcérky ukázal oholený úplne dohladka – na tvári. :-D Podľa nás si však mohol nechať aspoň strnisko…

Rovnakú chybu spravil nedávno aj Martin Šmahel, keď farmárov a divákov prekvapil čerstvo oholeným vzhľadom. Jeho fotky si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zábery oholeného Bradleyho s dcérkou

Zdroj: Instagram/_itsleeas | Foto: Instagram/_itsleeas, martart00, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)