Slovenská herečka a speváčka Mirka Partlová, ktorá sa v súčasnosti objavuje v šou Tvoja tvár znie povedome, prešla výraznou premenou. Jej hlavu momentálne zdobí hustá havrania hriva!

Mirka Partlová, ktorá v šou Tvoja tvár znie povedome už pravidelne podáva výborné spevácke výkony, sa v dnešnej epizóde predvedie ako krásna a celosvetovo úspešná popstar Katy Perry. Speváčka je známa svojou bohatou čiernou (a kadejakou inou) korunou krásy, bujným poprsím a šialenými outfitmi. Práve dnes sa do jej kože prevtelí útla herečka Mirka Partlová, ktorá zaspieva megahit ,,Roar” a už teraz musíme povedať, že tmavá farba blondínke skutočne mimoriadne pristane! Čo vravíte vy? :)

1 2 3 4 5 6

Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)