Koncom januára sa z Alexandry Orviskej stala hrdá dvojnásobná mamina. Už viac ako polroka tak známa moderátorka a influencerka vychováva okrem 14-ročnej Viktórie aj synčeka Jonatana, ktorého otcom je slovenský hokejista Jaroslav Janus. Saša chlapčeka pravidelne ukazuje i na sociálnych sieťach, kde ho obdivujú tisíce jej fanúšikov. Jedna dáma to však vidí inak.

Jojkárska moderátorka je pre ženy veľkou inšpiráciou. Alexandra bola totiž už po pôrode poriadne aktívna a ohurovala vypracovanou postavičkou bez akýchkoľvek stôp po tehotenstve. Mnohí by tak možno čakali, že jej bábätko bude taktiež útlučké.

Jonatan má naopak rozkošne bacuľaté líčka, čo sa však jednej pani akosi nepozdáva. ,,Juuuuj, bože… prečo ho tak kŕmiš… strašne je tlstučký… strašne moc… to už ani zdravé neni… a ani pekné,“ neznáma žena odkázala drzo populárnej mamičke, ktorá uštipačnú správu od fanúšičky obrátila na humor.

,,No ty kokos! Jonatan, už mlieko nedostaneš! Teta povedala, že stačilo. Tak si to zapíš za uši,“ reagovala Saša, k čomu doložila i vysmiate emotikony.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/alexandraorviska