V roku 2006 romantická zoznamka lámala rekordy a Nevesta pre milionára sa stala jednou z najobľúbenejších šou. Markíza sa preto populárnu reláciu rozhodla obnoviť a už čoskoro začne nakrúcať nové epizódy!

„Příjmeš moji růži?“ Pamätná otázka, ktorá sa vďaka šou Nevesta pre milionára stala pre mnohých divákov nezabudnuteľnou. Pred 17-timi rokmi Honza Novotný hľadal vysnívanú lásku a svoju vyvolenú si vyberal spomedzi 25 pôvabných slečien. Nakoniec si príťažlivý Čech zvolil 22-ročnú Veroniku Nedovú, s ktorou sa pred kamerami aj zosobášili. Avšak niekoľko týždňov po skončení nakrúcania sa dvojica, bohužiaľ, rozišla.

nevesta pre milionara

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po veľkom úspechu sa modrožltá televízia rozhodla, že nakrúti druhú sériu obľúbenej zoznamky. Kým prvá verzia sa natáčala v priestoroch slovenského kaštieľa v Beladiciach, teraz by sa podľa portálu Mediaboom malo všetko odohrávať v exotickom Turecku.

Markíza už počas leta lákala mladé dievčatá na casting, no pošepkáva sa, že televízia oslovuje aj známe tváre, ktoré sa už podobných šou zúčastnili. Nakrúcanie by malo začať budúci rok.

nevesta pre milionara

nevesta pre milionara

Zdroj:Foto: mediamboom.sk ,markiza.sk, YouTube