Je tomu len zopár dní, čo sa na YouTube kanáli magazínu Vanity Fair objavilo video, ktoré šokovalo každého fanúšika Nicole Kidman. Obľúbená herečka na ňom ukazuje svoj skrytý talent, z ktorého viacerým ľuďom zostalo zle.

Šarmatná Austrálčanka totiž na videu zjedla štvorchodové menu zložené z chrobákov! Na začiatok si dala živé húsenice, pokračovala červami a cvrčkami a všetko to zakončila kobylkami. V priebehu celého videa bola naprosto pokojná a očarujúca, čo ľudí poriadne vyviedlo z miery. Okrem komentárov, v ktorých niektorí vyjadrovali svoje zhnusenie, sa našli aj také, v ktorých Nicole vyjadrovali svoj obdiv: „Ako môže byť taká krásna, keď je červy?“ alebo „Je šialená. Milujem ju!“ Niektorí z komentujúcich tiež vyslovili zaujímavú teóriu o tom, že je reptilian, teda jašteričí humanoid.

Nicol húsenice opísala ako neobyčajné, vlhké a žuvacie. Červy mali podľa nej ovocnú chuť, cvrčky opísala ako chlpaté oriešky, smažené kobylky znamenité a všetkým ich s úsmevom odporučila. Nuž, proti gustu žiaden dišputát, avšak…

Nicole Kidman vôbec nevyzerá ako niekto, kto rád jedáva chrobáky

 

Nicole a jej delikatesy

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook, feelgrafix.com