Katy Perry je späť! Táto ženská presne vie, ako sa to robí. Najprv vydá chytľavú novinku a neskôr farebný, hravý a zasnívaný videoklip. Možno ani sama netušila, čo tým vlastne spôsobí. 

Popová hviezda nikdy nebola výnimočnou speváckou divou, avšak na druhej strane sa o to ani nesnažila. Katy Perry je jedna skvelá zabávačka a fanúšikovia ju zbožňujú hlavne kvôli jej detskej duši a príjemnej hudbe. Svoje kvality opäť potvrdila, keď svetu ukázala najnovší videoklip k novinke “Chained To The Rhythm”, s ktorou jej pomohol Skip Marley.

Videoklip natáčali v reálnom zábavnom parku, v kalifornskom “Six Flags Magic Mountain” a celá táto šaráda trvala viac ako tri dni. Čo je ale obdivuhodné? Po pár hodinách má video takmer päť miliónov zhliadnutí! :O Samotná Katy nečakala také pozitívne reakcie a v magazíne “E!Online” poďakovala všetkým za tak neskutočnú podporu. Čo hovoríte na novú Perry vy? Môže byť?

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)