Úspešná slovenská speváčka Kristína Peláková, ktorú všetci poznáme pod umeleckým menom Kristína, si užíva mimoriadne vydarený rok. Po turné s kultovým zoskupením Alexandrovci si kráska pochádzajúca z východu vymyslela spestrenie v podobe originálneho prekvapenia pre všetky dámy!

Kristína je na slovenskej hudobnej scéne veľkou stálicou, pričom našu krajinu reprezentovala aj na prestížnej súťaži Eurovízia. Očarujúca speváčka má na konte niekoľko skvelých hitov a o priaznivcov tiež rozhodne núdzu nemá.

Kristina

V nasledujúcom období však môžu obdivovateľky sympatickej 31-ročnej interpretky získať od svojej obľúbenkyne ešte o čosi viac, pretože Kristína prichádza s vlastnou kolekciou letného oblečenia! ,,Ahojte všetci. Moja nová letná kolekcia dámskych a dievčenských tričiek je na svete. Verím, že vám vyčaria úsmev rovnako ako mne,” plavovláska potešila fanúšičky.

Tieto originálne tričká sľubujú krásne farebné prevedenie či pestré motívy, presne vystihujúce speváčkinu náturu. Návrhy od večne vysmiatej umelkyne s názvom “Jabĺčko” a “Horehronie” sú dostupné v jej internetovom e-shope – roztomilé a netradičné módne kúsky tak určite potešia nejednu žienku, túžiacu rozjasniť si šatník počas letných mesiacov!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kristina

Zdroj/Foto: Instagram/Kristinapelakova