Farmári majú za sebou dlhú 14-týždňovú púť plnú náročnej driny, vyhrotených emócií a v neposlednom rade i nepríjemných konfliktov. Vzťahy medzi účinkujúcimi jedenástej série markizáckej reality šou Farma prešli obrovským vývojom a poniektorí ľudia ukázali skryté zákutia charakterov. Diváci všetko pozorne sledujú a predovšetkým rodinným príslušníkom sa na niektoré okamihy nedá pozerať, čo prejavila blízka príbuzná Gabriela Sedláčka.

23-ročný pomocník v rodinnej firme počas pobytu na statku prešiel výrazným prerodom. Hoci sa prvé týždne stával pravidelným terčom nechutných posmeškov, dnes sa Gabo zaradil medzi najobávanejších hráčov a favoritov na finále.

Gabo Sedláček Farma

Dianie v malebnej usadlosti pozorne sleduje východniarova sestra, tá na brata nedá dopustiť a v otvorenom liste jeho kolegov zo súťaže nešetrila. Dievčina nedokáže uniesť to, ako sa k jej súrodencovi všetci na začiatku správali a preto ich vraj z duše nenávidí. „Pre mňa je nepochopiteľné, že ľudia berú vážne všetko, čo povieš zo srandy, a vôbec tvojej srande nerozumejú. Deb*li. Ukáž im všetkým, že si lepší ako oni,“ vyzvala ho.

Príbuzní adepta na výhru sú presvedčení o tom, že práve on si astronomickú finančnú odmenu zaslúži najviac. Počas uplynulých dní vraj Gabo viackrát dokázal, že má nad protivníkmi v mnohom značný náskok. ,,Je to naozaj rozdiel, akí sú tvoji súperi tupí a leniví vo všetkom, hlavne ženy,“ Kšičanova sestra si servítku pred ústa nedávala a vo farbistom liste opísala, ako jeho pôsobenie na statku celá rodina vníma, čo aktuálneho farmára týždňa prekvapivo dohnalo až k slzám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube