Poznáme to zrejme všetky. Tá, ktorá má kučeravé vlasy, túži po rovných, kto ich má rovné, chce mať kučeravé, blondínky snívajú o tmavej farbe, brunetky po svetlej a tak ďalej, a tak ďalej. Jedinou výnimkou boli snáď vždy iba oči.

Modré oči chcel mať takmer každý. O nich sa písali básne, spájali sa s nimi rôzne prívlastky a boli prvým záchytným bodom, keď muži opisovali krásnu ženu, ktorú práve spoznali. A tak sme my, hnedooké, mali často hlavu v smútku, pretože sme boli ako každá druhá a na oči sa akosi zabúdalo. Až kým neprišiel niekto, kto nám vyznal lásku a povedal, že nie sú úplne obyčajné, pretože… a za to ,,pretože” si môžete doplniť ľubovolné klamstvo z milosti. :)

Dnes už doba nie je taká náročná a modré, zelené, trebárs aj fialové oči môže mať doslova ktokoľvek. Buď vďaka farebným šošovkám, alebo počítačovej technike. Pozrite sa na hnedooké krásky nášho šoubiznisu, z ktorých sme pre tentokrát urobili kočky s očami ako jazierka. Výsledok vám však odhalí, že sme celý ten čas smútili zbytočne, pretože väčšinou je najkrajšie aj tak to originálne a pôvodné. :)

Tamara Heribanová

Lenka Šóošová

Monika Bagárová

Tina

Barbora Rakovská

Dara Rolins

Táňa Pauhofová

Zdroj: Instagram, Facebook