Po lete sa určite mnohým, avšak najmä školákom, ktorí už zarezávajú v školských laviciach, cnie po prázdninách. No tak ako každý rok, aj tento sú plní nadšenia, očakávaní či obáv najmä prváčikovia, ktorí dnes majú už prvé dni školskej dochádzky za sebou. A aké boli dojmy hrdých prominentných rodičov čerstvých školáčikov? :)

 

Laci Strike a Daniel

Laci Strike je otcom 6-ročného Daniela, ktorému nechýba zmysel pre humor, tak ako jeho otcovi. Malému synovi známeho tanečníka sa totiž najviac v škole páčila slovenská hymna a pani učiteľky.

Simona Krainová a Max

Naopak, modelka Simona Krainová odprevádzala svojho 6-ročného Maxa do školy veľmi ťažko, keďže ten sa rozhodol rebelovať. Povinnú školskú dochádzku tak zahájil so slzami v očiach, ako však Simona dodala, cestou zo školy už Maxovu tvár zdobil úsmev. ,,Tak už máme první den školy za sebou. Max se moc těšil jak sami vidíte. Kdybych mohla, nacpu ho do toho školního batohu a uteču. Ale nakonec jsme to dali.. S pláčem tam, s úsměvem ven.. Tak snad to bude příště bez obav,” napísala Simona na sociálnu sieť Instagram.

Robo Papp a Isabella

Robo Papp sa ako hrdý otecko pochválil na sociálnej sieti fotografiou svojej malej prváčky Isabelly a jej veľkého dňa. Rovnako tak urobila aj mamina Barbora Rakovská, ktorá priznala, že práve tento rok je pre nich skutočne výnimočný. Svojho syna Alexandra odprevadila prvýkrát do školy aj modelka Silvia Kucherenko, ktorá hrdo zavesila fotku z tohto veľkého dňa aj na svoj účet na Instagrame.

Barbora Rakovská a Amia

Silvia Kucherenko a Alexander

Foto: Instagram