REKLAMA | Lámete si hlavu, čím tento rok obdarovať vášho partnera, partnerku, kamaráta, sestru alebo bratranca? Máme pre vás super tipy na darčeky s nádychom erotiky, s ktorými nemôžete stúpiť vedľa. Prečo? Pretože intímny život je súčasťou každého z nás a prinajhoršom tieto darčeky potešia ako úsmevná recesia. Feromony, parfumy, vitamíny pre se*uálne zdravie, produkty pre ľahšie dosiahnutie orgazmu a ďalšie tipy pre nevšedné darčeky.

 

Bestseller: feromonové parfumy pre zvýšenie se*uálnej príťažlivosti. S týmto darčekom trafíte do čierneho!

Čo sú to feromony? Tak ako si zvieratá vyberajú partnera pre párenie pomocou feromonov, ktoré vylučujú, tak i ľudia silno reagujú na látky ovplyvňujúce ich se*uálnu príťažlivosť a charizmu, onú povestnú „chémiu“. Na trhu je veľa produktov s feromonmi. My vám doporučujeme novú radu MAGNETIFICO – power of pheromones, ktorá v sebe spojuje najnovšie poznatky z biochémie s vôňami popredných svetových parfémov. Vhodné ako luxusný darček pre kohokoľvek namiesto bežného parfému. Do konca roka akcia v e-shope IntimneNakupy.sk pre všetky objednávky nad 100 Eur doručenie ZDARMA!

x

Intimne zdravie ženy, produkty pre lepší se*, ľahšie dosiahnutie orgazmu a zmiernenie príznakov menopauzy

Ideálne darčeky pre vašu partnerku alebo kamarátku. Trápia vašu partnerku nepríjemné prejavy spojené s prechodom? Alebo chcete povzbudiť jej libido a prežitok z milovania? Vyskúšajte prírodný doplnok stravy Femm Passion libido caps alebo niektorý zo špeciálnych intímnych sprejov a gélov zo série LovelyLovers pre ľahšie dosiahnutie orgazmu a lepší prežitok pri milovaní. Do konca roka akcia v e-shope IntimneNakupy.sk pre všetky objednávky nad 100 Eur doručenie ZDARMA!

 

x1
teraz na IntimneNakupy.sk

Zisti viac teraz na www.intimnenakupy.sk (Viac info zistíte TU!)

Intímne zdravie muža, produkty pre lepší se*, se*uálny výkon a podporu erekcie

Ideálne darčeky pre muža a kamarátov. Prírodné produkty pre podporu se*uálneho výkonu a výdrže, podporu erekcie a intímneho zdravia muža. Preverené produkty na prírodnej báze s certifikátom bezpečnosti Štátneho zdravotného ústavu, ako Andrimax, CRILEX alebo RX plus od IntímneNákupy.sk poteší každého muža. Do konca roka akcia v e-shope IntimneNakupy.sk pre všetky objednávky nad 100 Eur doručenie ZDARMA!

x2
teraz na IntimneNakupy.sk

Zisti viac teraz na www.intimnenakupy.sk (Viac info zistíte TU!)

Rozpútajte vášeň a vyskúšajte niektoré z afrodiziak pre mužov i ženy

Ideálny darček pre partnera, partnerku, milenca alebo kamarátov pre oživenie intimného života. Silné prírodné afrodiziaka pre mužov i ženy. Vyskúšajte extra silné afrodiziakum v atraktívnom balení Se*UP Aphrodisiac alebo „španielské mušky“ Se* Elixír. Do konca roka akcia v e-shope IntimneNakupy.sk pre všetky objednávky nad 100 Eur doručenie ZDARMA!

x3
teraz na IntimneNakupy.sk

Zisti viac teraz na www.intimnenakupy.sk (Viac info zistíte TU!)