Manželia Martina “Tina” a Michael “Separ” Kmeťovci sa tešia z dvoch nádherných detí. Kontroverzný raper, ktorý je otcom malej Tie Liliany, v najnovšom rozhovore opísal svoju predstavu o výchove. To by ste teda nečakali!

Speváčka Martina “Tina” Kmeťová sa pred časom rozhodla stopnúť svoju kariéru kvôli výchove dvoch detí – synovi Leonardovi, ktorého má s futbalistom Richardom Lásikom z predchádzajúceho vzťahu, a mladšej dcérke Tie Liliany z aktuálneho manželstva s raperom Michaelom “Separom” Kmeťom.

Tina sa na svojej sociálnej sieti netají tým, že čo sa týka výchovy, má trošku inú optiku než to, čo môžeme vidieť v starých radách učebníc či školských postupoch. Na danú tému sa najnovšie v rozhovore s Matúšom Krnčokom v relácií #tbt rozhodol prehovoriť i jej manžel.

Pravda neexistuje, lebo každý má svoju. Podľa mňa najlepšia výchova je výchova príkladom. Keď chceš od toho dieťaťa, aby nejako fungovalo, tak nemôžeš ty fungovať úplne naopak. Čiže musíš sa mu snažiť ukázať nejaké správanie. Napríklad ja pred deťmi hreším,” uviedol spočiatku.

Separ ale následne svoje predchádzajúce vyjadrenie o používaní vulgárnych slov obhájil. „Nepripadá mi hrešenie ako niečo, čo je zlé a aj keď im ujde to slovo, ja sa na tom zasmejem doma so ženou, že to je príšerné alebo čo, ale oni vedia použiť nadávku vo vete. To je brutálne, ja si to strašne idem,” bavil sa na slovníku 6-ročného Lea a 4-ročnej Tie.

Slovenský raper však uviedol aj fakt, že tento vybraný slovník ich deti na verejnosti nepoužívajú. „Niekto si povie, že ježiš, to je hrozné, keď dieťa povie nadávku. Ale ja sa na tom vždy dobre zabavím. Zvlášť, keď to použije správne vo vete. Že “nebudem sa tu j*bať s tým bicyklom”. To je proste… ja sa teším, vieš, lebo mne nadávky nevadia,” dodal v rozhovore, pričom si celé jeho vyjadrenie o výchove môžete vypočuť od 15. minúty.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: Instagram/TinaSlovakia, Separ_dms, YouTube, Twitter