Speváčka Tina tvorí s raperom Separom pár už nejaký ten piatok. Jej darček k partnerovým 30. narodenínám len dokazuje, že títo dvaja sa skutočne našli a klape im to aj po rokoch. :)

Stačí jediný pohľad na fotku či video Separa a hneď je jasné, že známy slovenský raper je fanúšikom tetovaní. Sám ich má na svojom tele požehnane, ale teraz najnovšou kérkou zahviezdila jeho priateľka, rovnako známa a úspešná speváčka Tina. Práve ona venovala Separovi k jeho 30. narodeninám veľmi netradičný darček. Na svoje stehno si totiž nechala vytetovať celú jeho tvár!

tinaslovakia_19_11_2016_9_46_7_190

Tina sa touto novinkou na svojom tele pochválila aj na Instagrame, kde nechala Separovi aj veľmi silné vyznanie lásky. ,,Svojim rodičom vďačím za život, bez nich by som tu nebola. Ale tento muž mi pomohol na mojej ceste sebapoznávania najviac na svete. Vďaka nemu som dokázala odomknúť moje talenty, môj potenciál, pochopila som, čo znamená sebaláska a aká je dôležitá, odkrýva moju žensku stránku. Je to najdôležitejši človek v mojom živote. Spolu tvoríme celok, pre ktorý sú najdôležitejši Anička a Leo. Tento muž dnes vstúpil do štvrtej dekády svojho života a ja ďakujem, že to zažíva so mnou. Je úplne nepodstatné, čo bude, či nebude zajtra. Milujem ťa a ďakujem ti. A aj keď nie som hyperideálna žena, dáme to😘 všetko najlepšie, Mo❤️ (áno, mám tam najlepšieho repera a básnika na svete…a neni to Tupac😜)”

clipboard13

Ja osobne som tiež veľkým fanúšikom a obdivovateľom obrázkov na koži, ale vytetované tváre alebo mená partnerov neuznávam. Každý má na to však svoj pohľad a tak len dúfam, že Tina tento svoj krok nikdy nebude musieť ľutovať a že im to bude na spoločnej ceste životom fungovať takto aj naďalej. :)

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)