Slovenská speváčka Martina Kmeťová má za sebou náročné obdobie. Odhalenie zákernej choroby sice jej život obrátilo naruby, avšak sprevádzalo to aj niekoľko pozitívnych rozhodnutí. Tina nielenže nateraz skončila s hudbou a plánuje založiť vlastnú školu, ale i zmenila svoj celkový pohľad na svet!

Nevera. Téma, akej sa verejne vyhýba mnoho žien a v spoločnosti sa častokrát považuje za určité tabu. To, čo sa deje za zatvorenými dverami najšťastnejšieho páriku na sociálnych sieťach, vie len málokto, avšak so stratou dôvery kvôli tretej osobe bojuje obrovské množstvo dvojíc.

Zrejme práve preto sa na otázku nevery rozhodla prehovoriť aj samotná Tina. Jej názory po tom, čo sa začala venovať viac duchovnu a vnútornej sile, vyhľadáva mnoho žien, a tak im dávnejšie hudobná ikona venovala pár úprimných slov.

Môj pohľad na neveru je rovnaký ako na čokoľvek iné,“ uviedla spočiatku. „Všetko je informácia a za každou jednou informáciou je ďalších mnoho, ktoré na ňu nadväzujú,“ opisovala Tina, pričom následne prirovnala tento vzťahový problém k matematickej rovnici.

Keď si vezmeš akúkoľvek situáciu a považuješ ju za výsledok, tak na to, aby si sa k výsledku dostal, musí prebehnúť niekoľko matematických operácií,“ vysvetlila speváčka. Na záver však dala nečakanú radu všetkým ženám veriacim, že nevera je vinou len toho, kto podviedol.

Keď chceš iný výsledok na pravej strane rovnice, musí sa zmeniť niečo aj na ľavej,“ dodala na záver. A čo si o tom myslíte vy? Určite nám svoj názor na problém zvaný nevera dajte vedieť  do komentárov!

Speváčka Tina s manželom Separom

Foto: Instagram/Tina, Facebook