Láska až za hrob? Veru, presne tak to vyzerá! Známy spevácky superpár sa netají takmer ničím zo svojho súkromia. Onedlho, presnejšie 11. marca, oslávi speváčka Tina svoje 33. narodeniny a ako sa zdá, Separ jej pripravil perfektný narodeninový “preddarček”!

Deti nechali doma a išli si užiť trošku exotiky. Sympatický spevácky pár Tina a raper Separ si užívajú spoločné chvíle naozaj “po pánsky”. Vybrali sa totiž ďaleko za oceán na Kubu, Jamajku a zavítali aj do Mexika. Pravdepodobne potrebovali niečo dobrodružnejšie, a tak sa rozhodli pre takýto typ relaxu.

Keďže Tina je známa svojou otvorenosťou a dôvtipom, počas cesty zavesila na Instagram fotografiu, pod ktorú napísala (a to sa pobavíte): “A zase hrame opakovanu pesnicku s nazvom #desudeticky.. noo, oni najprv isli s nami, ale na švechate sme sa od toho odmotali a zavreli sme ich v tych odkladacich skrinkach. Su v skrinke 680 a kod k nim je 7654. Takze ich kludne chodte skontrolovat,aj tak sme im zabudli nechat jedlo. Anca lubi maso a leo cestoviny😋 dakujeme,ste zlati 😍”

Dovolenku si užívajú naozaj neskutočne, čoho dôkazom sú krásne slová pod každým jedným príspevkom na Instagrame. A teda postujú naozaj často! Tina a Separ si vzájomne prejavujú svoju nehynúcu lásku aj so slovami:

“Lebo oceán má veľkú moc. Lebo on je mojim pohľadom do zrkadla.. #LeboMamMuzaSKtorymZmyselToMa❤”

Zdroj/Foto: Instagram