Martina Kmeťová, alebo ako ju poznajú fanúšikovia – Tina, sa pred pár týždňami na sociálnych sieťach pochválila novým partnerom. 37-ročná speváčka randí so sympatickým britským boxerom Karolom Itaumaom. 

Hoci si speváčka súkromie prísne stráži, v rozhovore s Tomym Kottym v jeho talkšou AUTOMAT spravila menšiu výnimku a niečo málo o 21-ročnom priateľovi prezradila.

,,Je to úžasný mladý muž… Ja som veľmi šťastná! Som najšťastnejšia!“ hovorila o mladíkovi so širokým a úprimným úsmevom dvojnásobná mamička. ,,Téma je taký väčší vekový rozdiel, ale pravda je taká, že na človeka, ako je on, som ja musela dozrieť,“ priznáva exotická kráska. ,,Ja sa tak pýtam, že na čo mi je starý, keď môžem mať mladého,“ zažartovala si.

Tina čoraz viac zo svojho vzťahu odhaľuje aj na sociálnych sieťach. ,,Dobre si si vybrala, ten úsmev je top,“ reagovala na fešáka po boku nadanej umelkyne fanúšička. ,,My sme si nevybrali, to sa muselo stať. Karol je jeden múdry, pokojný, pokorný, trpezlivý, vyrovnaný muž, ktorý to má v hlave upratané tak, že som pri ňom zažila nespočetne veľa WAU efektov. Jeho mindset je obdivuhodný a inšpiratívny. Inak by nemohol robiť to, čo robí. Je na mňa neskutočne dobrý a je to za odmenu,“ opísala obdivovateľom čokoládového športovca zaľúbená interpretka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: YouTube – Ruka Hore, Instagram/tinaslovakia