Martina Kmeťová pred takmer rokom priznala, že jej lekári diagnostikovali zákernú chorobu. Sklerózu multiplex v tom čase radikálne odmietala liečiť modernými metódami či liekmi, a tak nie je žiadnym prekvapením, že skalných fanúšikov zaujíma jej aktuálny stav.

Nemyslím si, že hazardujem so zdravím, keď nechodím k lekárom,” zneli Tinine slová koncom júna minulého roka, kedy pred státisícami fanúšikov a niekoľko mesačnej odmlke priznala, že do jej života vstúpila skleróza multiplex.

Od tej doby sa slovenská speváčka venuje najmä duchovnu a rozvoju svojej mysle, pričom sa zdá, že sa jej stav vôbec nezhoršuje. Práve naopak, Tina rozbieha vlastný študijný projekt vo forme nového školského zariadenia v dedine, kde žije spolu s manželom a dvomi deťmi.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Zrejme práve preto, že dvojnásobná mamička o skleróze vôbec nehovorí, sa jeden z jej fanúšikov rozhodol na rovinu spýtať, či je z toho najhoršieho konečne vonku. „Neverím na dobré/zlé. Teda, nikdy najhoršie nebolo. Vždy bol iba funk,” uviedla samotná Kmeťová, a tak sa zdá, že sa jej stav čoraz viac zlepšuje.

Foto: Instagram/TinaSlovakia, Twitter