Martina Kmeťová patrila v minulosti medzi najúspešnejšie slovenské speváčky. Hudobnú kariéru sa ale Tina rozhodla zavesiť na klinec, pod čo sa podpísala i diagnóza skleróza multiplex, ktorú jej lekári diagnostikovali pred tromi rokmi – prednedávnom sa k tejto téme známa kráska opäť vrátila.

Tina, ktorá má na konte množstvo hitov, sa posledné roky tvorbe nových skladieb a koncertovaniu nevenovala. Jej hudobnej odmlke však všetci pripisovali fakt, že sa chce venovať predovšetkým rodine – manželovi Michalovi Kmeťovi a dvom detičkám Leovi a Tii. Až minulý rok speváčka priznala, že za jej stiahnutím sa z verejnosti stojí i zákerná diagnóza skleróza multiplex.

Napriek tomu, že ide o závažné ochorenie centrálnej nervovej sústavy, Tina sa rozhodla liečbu nepodstúpiť a ísť si svojou vlastnou cestou, nakoľko sa vraj ona sama pozná najlepšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V súvislosti s touto témou 35-ročnej rodáčke z Prešova prichádza od fanúšikov, ktorých zaujíma, ako so sklerózou bojuje, množstvo správ. „Takmer každý deň mi chodia dookola otázky, aké doplnky výživy beriem alebo čo beriem. Tak, dlhodobo neberiem vôbec nič, ale v poslednom období, ako som začala viac hrať basket, si občas dám magnézium,“ vyjadrila sa na Instagrame manželka populárneho rapera Separa, čím priznala, že názor na medicínsku liečbu stále nezmenila. Napriek tomu sa však zdá, že boj s chorobou zvádza Tina naozaj úspešne.

Tina

Zdroj/Foto: Instagram/tinaslovakia