Medzi známe slovenské osobnosti, ktoré si zbalili kufre a od nervydrásajúcej situácie na Slovensku utiekli za hranice, už patria aj rozídení manželia Tina a Separ. Vďaka skvelému vzťahu budú populárni hudobníci tráviť dovolenku spoločne s deťmi v luxusnej destinácii. 

Obľúbený raper Michael Kmeť alias Separ si za posledné mesiace toho preskákal naozaj veľa – krátko po tom, čo porazil rakovinu, sa nakazil ochorením Covid-19. Avšak aj po ťažkých životných skúškach sa dokáže tešiť zo života, pričom najnovšie si spoločne s rodinkou vyrazil oddýchnuť a zrelaxovať sa na dovolenku.

,,Berem gadže na výlet. Tá šikana u nás mi trošku lezie na hlavu už,” napísal na sociálne siete potetovaný otecko k snímke z lietadla. ,,V ich veku sa voziť v biznise je veľké štýlko,” dodal potetovaný interpret k letu, počas ktorého sa fanúšikom prihovorila aj jeho bývalá polovička Tina.

,,Po roku doma na zadku aj za cenu 14-dňovej karantény,” uviedla na Instagrame čokoládová kráska, ktorá spočiatku cieľovú destináciu tajila, no neskôr svoje deti Leonarda a Tiu Lilianu označila v známej reštaurácii v Dubaji.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/tinaslovakia/separ_dms