Z manželstva hudobníkov Kmeťovcov sa láska, bohužiaľ, dávnejšie vytratila. Po vzájomnej dohode sa tak Separ a Tina rozhodli, že si každý pôjde svojou cestou. Už navždy ich však budú spájať nielen spoločné spomienky či pesničky, ale najmä dve deti, ktoré si pomaličky zvykajú na trochu iný život.

Z lásky Tiny a Separ vzišla jedna dcérka Tia Liliana, ktorú volajú všetci Anička. Od útleho veku však manželia spolu vychovávajú aj speváčkinho syna Lea z jej predošlého vzťahu s futbalistom Richardom Lásikom.

Podľa slov dvojnásobnej mamičky je 8-ročný chlapček na svoj vek veľmi uvedomelý a inteligentný. V dnešnom rozhovore v relácii Teleráno dokonca Tina vyzradila Leovu trefnú poznámku ohľadom jej rozchodu s úspešným raperom.

,,Môj syn teda vie, že sa rozvádzame a boli sme teda vo štvorici na večeri a hovoril mi, že maminka, Mo je ešte tvoj manžel, ale už len chvíľu, potom sa rozvediete a potom budem ja tvoj muž, takže má to takto navnímané,“ čokoládová kráska prerozprávala dojímavý moment, aký sa minulý týždeň udial na dovolenke v Dubaji, ktorú všetci spolu absolvovali.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: Instagram/tinaslovakia