Speváčka Tina ešte pred pár rokmi valcovala slovenské hitparády chytľavými songami s nádychom cudzokrajného prostredia. Prevratný zlom v živote africkej krásky ale nastal po prevalení vážnej choroby, kedy sa na čas stiahla do ústrania. Obrovskú podporu Tina nachádza v najbližšej rodine, do ktorej neodmysliteľne patria aj jej dve sestry.

Speváčka Tina v nedávnej minulosti šokovala fanúšikov priznaním, že už niekoľko rokov trpí závažnou diagnózou skleróza multiplex, no štandardnú liečbu dobrovoľne odmietla. Napriek tomu sa ale zdá, že sa brunetke so zlatom v hrdle vodí veľmi dobre a útechy sa jej dostáva najmä v spoločnosti príbuzných.

Tina

Známa tmavovláska pred pár mesiacmi dokonca absolvovala výlet do rodnej zeme, kde sa konečne mala možno spoznať s celou svojou rodinou Obamovcov. Okrem slávneho otca, ktorý dlhoročne pôsobí ako politický diplomat, sa vtedy speváčka po prvý raz ukázala po boku sympatickej sestry, ktorej akoby z oka vypadla.

Po dlhšej odmlke sa tentokrát Tina zvítala s obidvomi sestrami, čo úprimne nadchlo nejedného fanúšika. Vysmiate čokoládové trio so sviežimi letnými afro účesmi by len málokoho dokázalo oklamať, že nie sú rodina, keďže podobnosť medzi všetkými kráskami je priam neuveriteľná.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tina sestry

Tina instagram

Zdroj: Instagram/Tinaslovakia