Úspešný slovenský raper Separ randí s o 13 rokov mladšou influencerkou a tanečnicou Cynthiou Tóthovou približne rok, pričom dvojica vzťah verejne priznala v máji. Blondínka sa pravidelne stretáva aj s detičkami svojho partnera, avšak ich známa mamina sa jej prítmnosti doposiaľ vyhýbala.

Minulý rok v auguste ostali všetci fanúšikovia rapera Michaela Kmeťa alias Separa a speváčky Tiny v šoku, keď dvojica po šiestich rokoch manželstva oznámila koniec. Krátko nato si srdce potetovaného otecka získala mladá influncerka Cynthia Tóthoová. Tá sa nedávno v magazíne Pohofka vyjadrila, že sa s bývalou polovičkou svojho priateľa ešte nevidela.

,,No my sme sa ešte nestretli. Nikdy… Ja by som s tým bola v pohode tak, že sa stretneme, ale asi z jej strany to je trošku inak,“ uviedla 22-ročná kráska z Galanty. Jej slová sa zrejme dostali aj k Tine, nakoľko dnes už majú dievčatá zoznámenie za sebou.

Mamička hip-hoperovej dcérky Aničky na Instagrame šokovala príspevkom, z ktorého sa na fanúšikov usmievala práve po boku raperovej lásky.  ,,Žiadne ďalšie otázky, prosím. Pokoj je moja superschopnosť,“ napísala Tina k bumerangu, ktorý na svojom profile prezdieľala aj Cynthia. Stretnutie Separovej bývalej a terajšej tak podľa všetkého dopadlo na jednotku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ tinaslovakia, separ_dms, cynthia_tothova